Wiadomości

Niewesoły koniec podróży Brzozowskiego na Eurowizji. Pokazana przez Brzozowskiego pioseneczka zbyt słaba na miejsce w finale konkursu Eurowizji!

Bardzo dobrze to zrozumieć, iż nasza ojczyzna na ogół nie porywała widowni w trakcie turnieju Eurowizji. Naszego kraju najwybitniejszym dorobkiem na ogół jest kwalifikacja do występu finałowego, gdzie wywalczaliśmy odległe miejsca. Eurowizja była odwołana w roku ubiegłym, gdyż pojawiła się pandemia COVID-19, która powstrzymała nie wyłącznie Stary Kontynent, lecz również całą planetę. Wysłannikiem naszego narodu na konkursie Eurowizji został Brzozowski, który miał zamiar zafascynować wielbicieli muzyki piosenką pod tytułem "The Ride". Wielu dziennikarzy nie było uradowanych z wskazania wysłannika naszego narodu, lecz w końcowym rozrachunku do wymiany nie doszło. Szkoda iż ponownie byliśmy zobligowani żegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Brzozowski Rafał, który był reprezentantem naszego narodu w trakcie turnieju Eurowizji nie przekonał do siebie wielbicieli muzyki z Europy i właśnie dlatego odpadł na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego konkursu piosenki europejskiej.

Z całą pewnością polscy widzowie są już niezwykle zamroczeni tego rodzaju wynikiem. Bardzo dobrze mieć tego świadomość, że "The Ride" czyli piosenka zaprezentowana przez Brzozowskiego Rafała była najzwyczajniej przeciętna. W tym utworze nie było niczego ekscytującego, co by mogło wprawić w zadowolenie fanów muzyki w Europie. To jest któraś z kolei edycja turnieju europejskiej piosenki, podczas którego ambasador naszego kraju nie umie awansować do fazy finałowej. Od dwóch dekad wybieranie ambasadorów Polski na turniej europejskiej piosenki nie idzie Polakom najlepiej i bez kłopotu można zauważyć. Należy w takim wypadku pokładać nadzieję w tym, że w kolejnych latach Polska będzie mógł dostać się do finałowego pojedynku o triumf w konkursie Eurowizji. W takiej sytuacji niezwykle istotne jest to, by wybrać właściwego piosenkarza, który będzie w stanie zauroczyć europejską widownię. W sytuacji przeciwnej kolejny raz nie damy rady do występu finałowego podczas turnieju piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz