Wiadomości

Rozmowa z Meghan Markle a także księciem Harrym

Niedawno, bo 7.03 o 20 dokonał się wywiad prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O dyskusji tej szybko stało się bardzo głośno i do tej pory jest to jeden z przodowniczych tematów pośród różnorodnych tabloidów. Był to pierwszy wspólny wywiad Harry'ego i Meghan po wypisaniu się pary z rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do USA. W trakcie spotkania z Oprah para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. Na rozmowie ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, na podstawie upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym sporze w rodzinie królewskiej są chętniej po stronie królowej Elżbiety jak i pozostałych członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Jednakże nie da się zaprzeczyć, że poparcie jest nadzwyczaj zróżnicowane, zależnie od upodobań politycznych oraz wieku. Tabloidy brytyjskie zauważają, że jeżeli Harry i Meghan chcieliby kiedyś powrócić do królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili bezwarunkowo swoją okazję. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła także motyw tego, iż książe nie zaobserwował wcześniej, że jest on "uwięziony", jak sam określił, oraz temat samobójczych myśli Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się zbieraniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, zachęcili 4 znawców interpretujących w publikatorach kwestie królewskiej rodziny na omówienie wywiadu 2 dni przed jego emitowaniem. Profesjonaliści, w tym dawny prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, omówili cały wywiad, zarzucając tym samym Oprah brak profesjonalizmu natomiast Meghan Markle stosowanie bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym a także Meghan Markle został ukazany w wieczornym TVN24. Co istotne, rozmowę tą obserwowało średnio szacunkowo milion odbiorców. Stacja telewizyjna okazała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowoż mówi się, że wywiad ten potwierdził legendę dotyczącą Winfrey jako dziennikarki, która może wykrzesać z rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Biorąc pod uwagę niesłychane rewelacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już niejednokrotnie. Niewątpliwie należy przyznać, iż temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni z pewnością nieprzerwanie analizowany.

Zostaw komentarz