Zwycięstwo mistrzów świata nad Chorwatami.

W spotkaniu Francuzów z drużyną Chorwacji mieliśmy przyjemność zobaczyć dużo bramek. Ostateczny wynik spotkania to 4:2 dla Francji. Tak więc Chorwacja nie była w stanie zrewanżować się za finałowy mecz mistrzostw świata w Rosji. Zawodnicy z Francji okazali się w tym pojedynku delikatnie lepsi od zawodników z Chorwacji.

Większość dziennikarzy postrzegało ten pojedynek wyrównanie rachunków za finałowy pojedynek mistrzostw świata na rosyjskiej ziemi. Pierwsze minuty pojedynku wyłącznie to podkreślały. Chorwaci prezentowali się zdecydowanie pewniej. Kreowali mnóstwo akcji. Pierwsze trafienie dla graczy Chorwacji zdobył Lovren Dejan. Ostatnie zagranie w tej akcji zaliczył Lucas Hernandez. Od piętnastej minuty goście wygrywali 1:0.

Francuzi nie umieli spowolnić następnych sytuacji przygotowywanych przez zawodników z Bałkanów. Świetnie wystąpił bramkarz Chorwatów. Jego interwencja powstrzymała Griezmanna przed strzeleniem trafienia. Griezmann strzelił trafienie kilka minut później. W tym przypadku bramkarz Chorwacji nie miał szans na interwencję.

Dużo bramek w pojedynku.

Wynik remisowy nie pasował zawodników obu drużyn. Obie ekipy myślały wyłącznie triumf w tym pojedynku. Dlatego też cały czas sympatycy mieli możliwość oglądania pięknych sytuacji podbramkowych. Ilość trafień jest tego doskonałym tego przykładem. Na murawie we Francji podziwialiśmy fenomenalny spektakl.

W końcówce pierwszej części pojedynku francuscy piłkarze zaczęli nadrabiać straty. Bardzo ważna w tym przypadku była forma Martiala Anthony'ego, który zdobył trafienie dające wyrównanie mistrzom świata. Mecze w ramach Ligi Narodów są w stanie zapewnić kibicom piłkarskim wiele wspaniałych emocji. Zawodnicy tych drużyn zaprezentowali fenomenalne zdolności fanom na całym świecie. Na pewno większość telewidzów może być zadowolonych. Na koniec ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy francuscy.

Zawodnicy z Bałkanów byli zmuszeni do pogodzenia się z porażką. Zawodnicy Chorwacji pokazali się z wyśmienitej strony. Dla mistrzów świata to kolejna wygrana w Narodów Lidze.